Jälgi meid Facebookis!
147 tasuta kontserti Sinule kõikjal Eestis!

Ida-Eesti

Kell Koht Esineja
11.00 – 11.25 Jõhvi Kontserdimaja kammersaal Lembit Orgse (klaver)
11.10 – 11.30 Rakvere Gümnaasium barokkansambel Cantores Vagantes
12.20 - 12.45 Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Lembit Orgse (klaver)
14.00 – 14.25 Ida-Viru Maavalitsus Ansambel Sõlevile (Liisa Koemets (viiul, laul), Kristi Koemets (eesti lõõts, laul), Mihkel Pilt (kitarr)) ning jazzansambel Harri Heinsoo Group
15.00 – 15.30 Lääne-Virumaa Keskraamatukogu Lembit Orgse (klaver)
16.00 – 17.00 Narva Eesti Gümnaasium Narva Muusikakooli õpetajate I. Kossova, A. Svensson, S. Voronova, T. Šmonina, G. Dotsenko, T. Gontšarova jt. õpilased
17.00 – 18.00 Jõhvi Kontserdimaja “Klassikatähed”: Marten Altrov ja Abraham’s Cafe

Korraldaja jätab endale õiguse teha programmis muudatusi.

Põhja-Eesti

 

Kell Koht Esineja
09.45 – 10.30 Jüri Gümnaasium Karl-Erik Taukar
10.00 – 10.25 Paide Gümnaasium RO Estonia solistid: Janne Ševtšenko (sopran), René Soom (bariton), Riina Pikani (klaver)
10.30 – 10.55 Kaiu Põhikool barokkmuusika ansambel Nova Casa
12.00 – 12.25 Postimees Online ülekanne Ämari õhuväest, lennukist “An-2″ Rein Rannap (klaver)
12.10 – 12.35 Paide Ühisgümnaasium RO Estonia solistid: Janne Ševtšenko (sopran), René Soom (bariton), Riina Pikani (klaver)
12.40 – 13.05 Rapla Vesiroosi Gümnaasium barokkmuusika ansambel Nova Casa
13.15 – 13.40 Kehra Gümnaasium Oliver Anni (fagott), Tiiu Maasing (klaver) ja Silver Niinemets (trompet), Dede Noodla (klaver)
14.00 – 14.25 Rapla Riigimaja talveaed barokkmuusika ansambel Nova Casa
16.00 – 16.25 Alu Mõis, Kaitseliidu kool barokkmuusika ansambel Nova Casa
17.30 – 17.55 Loo Kultuurikeskuse A-saal ESTICA trio (Heli Ernits (oboe), Helena Tuuling (klarnet), Marion Aruvee (flööt))
18.00 – 19.00 Paide Muusikakool Esinevad Paide Muusikakooli õpilased ja õpetajad
18.00 – 19.15 Tabasalu Muusikakool Keila Muusikakooli ja Tabasalu Muusikakooli õpilased
19.00 – 19.25 Paide Püha Risti kirik Eesti Rahvusmeeskoor, dirigent Mikk Üleoja Kontsert on osa kell 18.00 algavast Paide linna sünnipäeva aktusest

Korraldaja jätab endale õiguse teha programmis muudatusi.

Lõuna-Eesti ja Tartu

Kell Koht Esineja
10.30 - 10.55 TÜ Kliinikumi Psühhiaatriakliiniku talveaed (Raja 31, Tartu) Kristo Käo (kitarr)
10.50 – 11.15 Põlva Ühisgümnaasum Urmas Vulp (viiul) ja Toomas Nestor (vioola)
11.05 – 11.30 Viljandi Gümnaasium klaveriduo Kai Ratassepp-Mati Mikalai
11.40 – 12.05 Võru Kreutzwaldi Gümnaasium Ansambel Trio triton (Karolin Übner (torupill, flööt, laul), Eva Väljaots (kannel, laul), Kermo Kukk (kitarr, laul)) ning jazzmuusikud Jaanis Kill (kitarr) ja Maris Aljaste (laul)
12.00 – 12.25 TÜ Kliinikumi Maarjamõisa Haigla fuajee (L. Puusepa 8, Tartu) Kristo Käo (kitarr)
 12.00 – 12.25 Otepää Gümnaasium Etno-ansambel “Pillikud”
12.00 – 12.25 Viljandi Pauluse kirik Ulla Krigul (orel)
12.00 – 12.45 Nõo Muusikakool Esinevad H. Elleri nim Tartu Muusikakooli ja Nõo Muusikakooli õpilased
12.50 – 13.15 Jõgevamaa Gümnaasium Ingrid Kruusmägi (saksofon) ja Hanna Taube (saksofon)
13.00 – 13.25 Põlva Maavalitsus Urmas Vulp (viiul) ja Toomas Nestor (vioola)
13.00 – 13.25 Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste saal (Sõjakool) Annaliisa Pillak (metsosopran) ja Kadri-Ann Sumera (klaver)
13.00 – 13.25 Võru Maavalitsus Ansambel Trio triton (Karolin Übner (torupill, flööt, laul), Eva Väljaots (kannel, laul), Kermo Kukk (kitarr, laul)) ning jazzmuusikud Jaanis Kill (kitarr) ja Maris Aljaste (laul)
13.30 – 13.55 Karksi-Nuia Kultuurikeskus Ulla Krigul (orel), klaveriduo Kai Ratassepp – Mati Mikalai
13.30 – 14.15 Võrumaa Kutsehariduskeskus H. Elleri nim. Tartu Muusikakooli õpilased
14.30 – 14.55 Valga Maavalitsus Etno-ansambel “Pillikud”
 15.00 – 16.00 Vanemuise Kontserdimaja “Klassikatähed”: Elina Netšajeva (sopran), Ksenia Kutšukova (sopran), Auli Lonks (klaver)
15.45 – 16.10 Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool klaveriduo Kai Ratassepp – Mati Mikalai
16.00 – 16.45 Räpina Aianduskool H. Elleri nim Tartu Muusikakooli õpilased
16.00 – 16.25 Põltsamaa Muusikakool Ingrid Kruusmägi (saksofon) ja Hanna Taube (saksofon)
17.00 – 17.25 Tartu Kaubamaja Annaliisa Pillak (metsosopran) ja Kadri-Ann Sumera (klaver)
17.00 – 18.00 Värska Muusikakool Esinevad Värska Muusikakooli õpilased ja õpetajad
17.00 – 18.00 Võru Muusikakool Esinevad Võru Muusikakooli õpilased ja õpetajad
18.00 – 19.00 Elva Muusikakool Esinevad Elva Muusikakooli ansamblid
18.00 – 19.00 Valga Jaani Kirik Esinevad Valga Muusikakooli ja J. Cimze nim. Valka Muusikakooli õpilased ja õpetajad, Jüri Goltsov (orel)
18.00 – 19.30 H. Elleri nim Tartu Muusikakooli Tubina saal Esinevad H. Elleri nim. Tartu Muusikakooli õpilased

Korraldaja jätab endale õiguse teha programmis muudatusi.

Lääne-Eesti ja Saared

Kell Koht Esineja
9.30 – 9.50 Palivere Põhikool Pipilota Neostus (flööt) ja Kristel Aer (klaver)
10.00 – 10.25 Parvlaev Hiiumaa (Rohuküla-Heltermaa liinil) Maarja Helen Oserov (viiul) ja Anete Ainsaar (viiul)
10.35 – 10.55 Lääne Maavalitsus Pipilota Neostus (flööt)
11.20 – 11.40 Läänemaa Ühisgümnaasium Pipilota Neostus (flööt) ja Kristel Aer (klaver)
12.30 – 13.00
Kihnu Rahvamaja Sten Lassmann (klaver)
13.00 – 13.25 Hiiu Maavalitsus (Hiiumaa) Maarja Helen Oserov (viiul) ja Anete Ainsaar (viiul)
13.00 – 13.25
Kärla Rahvamaja (Saaremaa) Heli Veskus (sopran) ja Jaanika Rand-Sirp (klaver)
13.00 – 13.25
Haapsalu Toomkirik Pipilota Neostus (flööt) ja Kristel Aer (orel)
14.30 – 14.55 Kuressaare Ametikool (Saaremaa) Heli Veskus (sopran) ja Jaanika Rand-Sirp (klaver)
15.00 - 15.25
Käina Huvi- ja Kultuurikeskus (Hiiumaa) Maarja Helen Oserov (viiul) ja Anete Ainsaar (viiul)
16.00 - 16.25 Kuressaare Muusikakool Heli Veskus (sopran) ja Jaanika Rand-Sirp (klaver)
16.10 – 16.35 Rudolf Tobiase nimeline Kärdla Muusikakool (Hiiumaa) Maarja Helen Oserov (viiul) ja Anete Ainsaar (viiul)
17.00 – 17.25
Pärnu Eliisabeti kirik Jaanus Torrim (orel) ja Aaro Tetsmann (orel)
17.00 – 18.00 Kilingi-Nõmme Muusikakool Kilingi-Nõmme Muusikakooli õpilased
17.30 – 17.55 Parvlaev Hiiumaa (Heltermaa-Rohuküla liinil) Maarja Helen Oserov (viiul) ja Anete Ainsaar (viiul)
19.00 - 20.00 Pärnu Kontserdimaja  ”Klassikatähed”: Anni Ruugla-Toompere (flööt), Pipilota Neostus (flööt), Jakob Teppo (klaver), Henri Zibo (akordion)

Korraldaja jätab endale õiguse teha programmis muudatusi.

Tallinn

Kell Koht Esineja
7.45 – 8.10 Telemaja kohvik Arvo Leibur (viiul), Heiki Mätlik (kitarr), Terje Terasmaa (löökpillid)
8.35 – 9.06 Troll nr. 6 (liinil Väike-Õismäe – Kaubamaja) TÜ VKA regilaulikud
8.40 – 9:16 Elron rong 520 (liinil Keila-Tallinn) Madis Jürgens (viiul)
10.00 – 11.15 Estonia Kontserdisaal Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri avatud proov, dirigent maestro Neeme Järvi
10.00 – 22.00 Vene Kultuurikeskus “Maratonpäev” Igal täistunnil (v.a kell 13.00) Vladimir Fjodorovitš Ignatov (klaver)
10.35 – 10.55 Tallinna Reaalkool Eesti Kaitseväe orkester, dirigent Peeter Saan
11.00 – 15.00 Rahvusooper Estonia Léo Delibes’i ballett “Coppelia” avatud proov
11.00 – 11.25 Tallinna Lastehaigla fuajee Suzuki ansambel “Viiulikeeled” Vanalinna Hariduskolleegiumist
11.45 – 12.05 Estonian Business School’i fuajees Kitarriduo Gert Vermeulen (BEL) ja Lukas Oppermann (GER)
11.45 – 12.15 Tallinna Ülikool Marion Aruvee (flööt), Ruslan Petrov (tšello) ja Margus Parind (klarnet)
12.00 - 12.25 Restoran Viktoria saksofonikvartett SaxEst
12.00 – 12.25 Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Auditoorium nr C-105 Allan Vurma loeng kuulmisest “Mis juhtub meie kõrvadega, kui kuulame muusikat liialt valjult.”
12.30 – 12.55 Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia fuajee Heiki Mätliku kitarriklassi kitarriansamblid
12.30 – 12.55 Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse söökla Suzuki ansambel “Viiulikeeled” Vanalinna Hariduskolleegiumist
12.30 – 12.55 Lindakivi Kultuurikeskus Eesti Kaitseväe orkester, dirigent Peeter Saan
13.00 – 13.25 Nordea Panga Hobujaama kontori fuajee Johan Randvere (klaver)
13.00 – 13.25 Reval Cafe (Müürivahe 14) keelpillikvartett Amaroza
13.00 – 13.25 Tallinna Teeninduskooli aatrium Maris Liloson (sopran) ja Siim Selis (klaver)
13.00 – 13.25 Politsei ja Piirivalveameti Vikerlase teenindusbüroo Anna-Liisa Eller (kannel)
13.15 – 13.35 Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia elektronmuusika stuudio Mait Visnapuu loeng “Ruumi tähtsus muusika kuulamisel”
13.36 – 14.04 Troll nr. 6 (liinil Kaubamaja – Väike-Õismäe) TÜ VKA regilaulikud – Leho Laasner (akordion, laul)
14.00 – 14.25 Wabadus Cafe ansambel Wigla
14.25 – 15.15 Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Orelisaal (A-404) Nadežda Kuremi avatud laulutund
15.00 – 15.40 Tallinna Jaani kirik “Muusika kolmtund” esinevad: Endrik Üksvärav (tenor), Indrek Vau (trompet) ja Piret Aidulo (orel)
15.00 – 16.00 Tallinna Metodisti Kirik Eesti Filharmoonia Kammerkoori avatud proov, dirigent Kaspars Putniņš
15.00 – 15.25 Tallinna Tehnikaülikool Marion Aruvee (flööt), Ruslan Petrov (tšello) ja Margus Parind (klarnet)
15.40 – 16.00 Tallinna Jaani kirik “Muusika kolmtund” esinevad: Vanalinna Hariduskollegiumi kvintett “Cheutine”
16.00 – 16.25 Järve Selver Improansambel HÄIKIJAD
16.00 – 16.20 Tallinna Jaani kirik “Muusika kolmtund” esinevad: Kai Kallastu (sopran) ja Andrus Kallastu (elektroonika)
16.20 – 16.40 Tallinna Jaani kirik “Muusika kolmtund” esinevad: keelpillikvartett Amaroza
16.30 – 16.55 DNB Panga fuajee Johan Randvere (klaver)
16.40 – 17.00 Tallinna Jaani kirik “Muusika kolmtund” esinevad: ansambel Wigla
17.00- 17.20 Tallinna Jaani kirik “Muusika kolmtund” esinevad: Eesti Kaitseväe orkester, dirigent Peeter Saan
17.20 – 17.40 Tallinna Jaani kirik “Muusika kolmtund” esinevad: Andres Uibo (orel) ja Aare Tammesalu (tšello)
17.29 – 17.55 Troll nr. 6 (liinil Kaubamaja- Väike-Õismäe) TÜ VKA regilaulikud – Leho Laasner (akordion, laul)
17.30 – 17.55 Teletorni kinosaalis (II korrus) saksofonikvartett SaxEst
17.30 – 17.55 Tallinna Kaubamaja ETV Tütarlastekoor, dirigent Aarne Saluveer
17.30 – 17.55 Stenbocki maja õu kammerkoor Collegium Musicale, dirigent Endrik Üksvärav
17.30 – 17.55 Solaris keskus Pärnu Linnaorkester, dirigent Jüri Alperten
17.30 – 17.55 Tallinna Bussijaam Keelpillikvartett Amaroza
17.30 – 17.55 Info-Auto Volvo esindus Järvel Johan Randvere (klaver)
17.30 – 17.55 Magistrali Keskus Sigrid Mutso (sopran) ja Triin Sarap (klaver)
17.40 – 18.00 Tallinna Jaani kirik “Muusika kolmtund” esinevad: Peeter Sarapuu (fagott) ja Toomas Trass (orel)
18.00 – 19.00 Vanalinna Hariduskolleegiumi muusikamaja VHK õpetajad ja õpilased,
renoveeritud kontsertklaveri esitlus
18.20 – 18.45 Rocca al Mare Kaubanduskeskus Eesti Kaitseväe orkester, dirigent Peeter Saan
18.30 – 18.55 Balti Jaam Naiskoor Meelika, dirigent Teele Utt

Korraldaja jätab endale õiguse teha programmis muudatusi.

Asutuste sisesed kontserdid

Pärnumaa

kell koht  esineja
10.00 – 10.25 Pärnu Kastani Lasteaed Pärnu Muusikakooli õpilased
10.00 – 10.25 Kadri tänava lasteaed Pärnu Muusikakooli õpilased
15.30 – 15.55 Pärnu Lasteaed Pillerpall Pärnu Muusikakooli õpilased

Lääne-Virumaa

kell koht esineja
13.30 – 13.55 Rakvere Liombinaat barokkansambel Cantores Vagantes
16.00 – 16.25 Eesti Kaitsevägi, Esimene jalaväebrigaad, Tapa linnak barokkansambel Cantores Vagantes

Ida-Virumaa

kell koht esineja
11.30 – 12.30 MyFitness Narva Fama Ansambel Sõlevile (Liisa Koemets (viiul, laul), Kristi Koemets (eesti lõõts, laul), Mihkel Pilt (kitarr)) ning jazzansambel Harri Heinsoo Group
16.00 – 16.25 Eesti Kaitsevägi, Viru jalaväepataljon, Jõhvi linnak Ansambel Sõlevile (Liisa Koemets (viiul, laul), Kristi Koemets (eesti lõõts, laul), Mihkel Pilt (kitarr)) ning jazzansambel Harri Heinsoo Group

Valgamaa

kell koht esineja
15.20 – 15.45 Valga Haigla, hooldusravi osakond Etno-ansambel “Pillikud”

Tartu

kell koht esineja
10.00 – 10.25 Lasteaed Hellik H. Elleri nim. Tartu Muusikakooli õpilased
10.00 – 10.25 Maarjamõisa lasteaed H. Elleri nim. Tartu Muusikakooli õpilased
10.00 – 10.25 Pääsupesa lasteaed Tartu I Muusikakooli õpilased
11.00 – 11.25 Lasteaed Kannike H. Elleri nim. Tartu Muusikakooli õpilased
11.30 – 12.00 Tartu Lasteaed Klaabu Tartu I Muusikakooli õpilased
15.15 – 15.40 Lasteaed Tähtvere H. Elleri nim. Tartu Muusikakooli õpilased
15.15 – 15.45 Tartu Lasteaed Naerumaa Tartu I Muusikakooli õpilased
16.00 – 16.25 Tartu vangla kabel Pirjo Püvi (sopran) ja Kristo Käo (kitarr)

Tallinn ja Harjumaa

kell koht esineja
8.45 – 9.30 Ristiku Põhikool Evita Lohu (klaver), Max Hein (trompet), Mehis Martin Ots (trompet), Ardo Richter (tromboon), Kristin Klesment (viiul), Liisi-Mai Krigul (viiul)
8.55 – 9.40 Gustav Adolfi Gümnaasium Fiona Babkina (klaver), Kadri Meitus (klaver), Dagmar Heleen Pae (klaver), Cornelia Elisabeth Väli (klaver), Viola Asoskova (klaver), Marite Männi (klaver), Karina Rostovtseva (viiul), Liisa Maria Žigurs (viiul), Teodor Juko Hiiemaa (tšello), Kaisa Helena Žigurs (harf)
9.00 – 9.15 EV Kultuuriministeerium ESTICA trio (Heli Ernits (oboe), Helena Tuuling (klarnet), Marion Aruvee (flööt))
9.00 – 9.25 EV Kaitseministeerium RO Estonia solistid: Kadri Kipper (sopran), Rauno Elp (bariton), Tarmo Eespere (klaver)
9.10 – 9.55 Laagri kool Grettel Eerik (laul), Kätri Kiilberg (laul, viiul), Ita Väljamäe (laul, tšello), Laura-Liisa Kümnik (laul, viiul), Kaspar Põldvee (laul, vioola), poisteansambel  koosseisus Ian-Sebastian Jõeorg, Hans Matthias Kari, Karl Luberg, Robert Valdna, Nikita Matsuk; Annaliis Telgmaa (laul), Aljona Semjonova (akordion), Roald Mattias Robam (akordion)
9.55 – 10.40 Tallinna Lilleküla Gümnaasium Jaan Mesi, Henri Christofer Aavik, Laur Keller, Ingmar Nõmmann ( trompetid), Enri Remmelgas (tuuba), Anna Maria Kaarma (klaver), Liliane Reiljan (klaver)
9.55 – 10.40 Tallinna Tehnikagümnaasium Kompositsiooniõpilased Richard Mägar, Karoliina Itter, Martin Kirsiste, Astra Irene Susi, Eugen Linde; Anna-Sophia Sevagin (muusikateadus), Silver Õun (viiul), Stefan Linde (klaver), Liisi Promet (vokaal)
10.00 – 10.45 Tallinna Õismäe Gümnaasium Flööditrio koosseisus Kristjan Lume, Kleer Suursild ja Jennie-Ry Lootus; Andre Laikre (klaver), Hanna-Liisa Reiljan (klaver), Mio Iida (viiul), Jelizaveta Ivanova (viiul), Ksenia Ivanova (klaver), Elo Liisbet Palmsaar (viiul), Katariina Tammemägi (viiul), Rita Iris Loonde (viiul), Anette-Celine Peri (viiul)
10.15 – 10.40 Lasteaed Sipsik Anna-Liisa Eller (kannel)
10.15 – 11.00 Tallinna Pääsküla Gümnaasium Rahel Peäske (viiul), Lisell Tamm (flööt), Johanna Maria Spriit (flööt), Tähe-Lee-Liiv (klaver), Merili Tamm (tšello), Leele Jürjen (tšello), Liina Riin Hargi (tšello), Anton Hannes Karin (tšello)
11.05 – 11.40 Pelgulinna Gümnaasium Fiona Babkina (klaver), Kadri Meitus (klaver), Dagmar Heleen Pae (klaver), Cornelia Elisabeth Väli (klaver), Viola Asoskova (klaver), Marite Männi (klaver), Karina Rostovtseva (viiul), Liisa Maria Žigurs (viiul), Teodor Juko Hiiemaa (tšello), Kaisa Helena Žigurs (harf)
11.30 – 12.15 Tallinna Inglise Kolledž Grettel Eerik (laul), Kätri Kiilberg (laul, viiul), Ita Väljamäe (laul, tšello), Laura-Liisa Kümnik (laul, viiul), Kaspar Põldvee (laul, vioola), poisteansambel  koosseisus Ian-Sebastian Jõeorg, Hans Matthias Kari, Karl Luberg, Robert Valdna, Nikita Matsuk; Annaliis Telgmaa (laul), Aljona Semjonova (akordion), Roald Mattias Robam (akordion)
11.40 – 12.25 Tallinna Sikupilli Keskkool Jana Potštarjova, Maia Mägi (klaver), Argo Jentson (klaver), Nazar Altorv (klaver), Erik Martin (viiul), Laureen Nilisk (viiul)
12.00 – 12.45 Tallinna 32. Keskkool Flööditrio koosseisus Kristjan Lume, Kleer Suursild ja Jennie-Ry Lootus; Andre Laikre (klaver), Hanna-Liisa Reiljan (klaver), Mio Iida (viiul), Jelizaveta Ivanova (viiul), Ksenia Ivanova (klaver), Elo Liisbet Palmsaar (viiul), Katariina Tammemägi (viiul), Rita Iris Loonde (viiul), Anette-Celine Peri (viiul)
12.00 – 12.25 Eesti Kaitseväe Ämari õhuvägi, lennuk “An-2″ Rein Rannap (klaver)
12.00 – 12.25 Maardu Gümnaasium Oliver Anni (fagott), Tiiu Maasing (klaver) ja Silver Niinemets (trompet), Dede Noodla (klaver)
12.10 – 12.55 Tallinna Nõmme Põhikool Rahel Peäske (viiul), Lisell Tamm (flööt), Johanna Maria Spriit (flööt), Tähe-Lee-Liiv (klaver), Merili Tamm (tšello), Leele Jürjen (tšello), Liina Riin Hargi (tšello), Anton Hannes Karin (tšello)
12.10 – 12.55 Tallinna Merekalda Kool (endine Lasnamäe Gümnaasium) Kompositsiooniõpilased Richard Mägar, Karoliina Itter, Martin Kirsiste, Astra Irene Susi, Eugen Linde; Anna-Sophia Sevagin (muusikateadus), Silver Õun (viiul), Stefan Linde (klaver), Liisi Promet (vokaal)
12.15 – 13.00 Viimsi Kool Jaan Mesi, Henri Christofer Aavik, Laur Keller, Ingmar Nõmmann ( trompetid), Enri Remmelgas (tuuba), Anna Maria Kaarma (klaver), Liliane Reiljan (klaver)
12.30 – 12.55 EV Põllumajandusministeerium Geraldine Casanova (sopran, FRA) ja Marje Lohuaru (klaver)
12.40 – 13.25 Rocca Al Mare Kool Aleksander Traksmann (tšello), Peeter Traksmann (viiul), Hugo Luberg (klaver), Miia Ruubel (viiul), Maria Tepp (tšello), Tähe-Lee Liiv (klaver), Margot Salumets (klaver)
13.00 – 13.25 Eesti Kaitseväe Skautpataljon, Paldiski linnak tütarlastekoor Ellerhein, dirigent Ingrid Kõrvits
13.15 – 14.00 Tallinna Pae Gümnaasium Jana Potštarjova, Maia Mägi (klaver), Argo Jentson (klaver), Nazar Altorv (klaver), Erik Martin (viiul), Laureen Nilisk (viiul)
14.00 - 14.25 EV Justiitsministeerium Sigrid Mutso (sopran) ja Triin Sarap (klaver)
14.00 – 14.25 EV Sotsiaalministeerium Collegium Musicale, dirigent Endrik Üksvärav
14.00 – 14.25 Tallinna Lennujaama turvatsoon Eesti Rahvusmeeskoor, dirigent Mikk Üleoja
14.00 – 14.25 Põhja-Eesti Regionaalhaigla psühhiaatriakliinik Age Juurikas (klaver)
14.00 – 14.25 Eesti Kaitseväe Ämari õhuvägi, tehnilise hoolduse angaar Pärnu Linnaorkester, dirigent Jüri Alperten
14.00 – 14.25 Harju Maavalitsus ESTICA trio (Heli Ernits (oboe), Helena Tuuling (klarnet), Marion Aruvee (flööt))
14.30 – 14.55 EV Rahandusministeerium Trio Comodo
15.00 – 15.25 Altia Eesti Arvo Leibur (viiul), Heiki Mätlik (kitarr), Terje Terasmaa (löökpillid)
15.00 – 15.25 Tallinna Tugikeskus JUKS RO Estonia solistid: Kadri Kipper (sopran), Rauno Elp (bariton), Tarmo Eespere (klaver)
15.30 – 15.55 Ida-Tallinna Keskhaigla Magdaleena üksuse suur saal Sigrid Mutso (sopran) ja Triin Sarap (klaver)
15.30 – 15.55 Eesti Kaitsevägi, Mereväebaas saksofonikvartett SaxEst
16.30 – 16.55 Eesti Kaitsevägi, Vahipataljon tütarlastekoor Ellerhein, dirigent Ingrid Kõrvits
17.30 – 18.00 MyFitness Solaris Kulno Malva (akordion, laul, torupill) ja Tõnis Kirsipu (löökpillid)

Korraldaja jätab endale õiguse teha programmis muudatusi.

Korraldaja jätab endale õiguse teha programmis muudatusi.