Jälgi meid Facebookis!

ARHIIV – Muusikapäev 2013

muusikapäev4

TALLINN

8.45 – 9.15 Telemaja kohvik Robert Traksmann (viiul), Katariina Maria Kits (viiul), Mart Kuusma (vioola), Marcel Johannes Kits (tšello)
9.00 - 9.30 Tallinna 32. keskkool Sigrid Kuulmann-Martin (viiul) , Aare Tammesalu (tšello)
10.45 – 11.15 Tallinna Ülikool Gollektifus Improvisazionus
11.00 - 11.30 Liiklusregistri Tallinna büroo Jaak Sooäär (kitarr) ja Raul Vaigla (basskitarr)
11.45 – 12.15 Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Muusikaline tervitus EMTA üliõpilastelt
12.00 - 12.30 Solaris keskus Marjamaa Brothers (Mairo Marjamaa saksofon, Holger Marjamaa klahvpill, Heikko Remmel bass, Tõnu Tubli trummid)
12.00 – 12.30 Tallinna Piiskoplik Toomkirik Niina Murdvee (viiul), Piret Aidulo ( orel)
12.00 – 12.30 Tallinna Oleviste kirik Tiit Kiik (orel) ja Nadia Kurem (sopran)
12.00 – 12.30 St. Patrick’s pubi – Pärnu mnt 20 Katrin-Merili Poom (laul) ja Leila Röömel (klahvpillid)
12.00 – 12.30 Tammsaare Ärikeskus. Tammsaare lõunarestoran Martin Trudnikov (akordion)
12.00 – 12.30 Victoria restoran Robert Traksmann (viiul), Katariina Maria Kits (viiul), Mart Kuusma (vioola), Marcel Johannes Kits (tšello)
12.30 – 13.00 Nop kohvik ja pood Helen Teigar (laul) ja Diana Kiivit (klahvpillid)
12.30 – 13.00 St. Patrick pubi – Vana-Posti 7 Markus Eermann (flööt) ja Kristjan-Robert Rebane (akordion)
13.00 - 13.30 Tallinna Jaani kirik Filharmoonia kammerkoor , dir Heli Jürgenson
13.00 – 13.30 Von Krahl’i baar Laura Põldvere (vokaal), Raul Sööt (saksofon), Aleksander Sprohgis (visual), Katrin Kvade (live elektroonika)
13.00 – 13.30 Tallinna Keskraamatukogu Silver Niinemets (trompet) ja Teno Kongi (tromboon)
13.30 – 14.00 Bonaparte Bistroo Vioola-ansambel Kerstin Tomson, Ann Mäekivi, Ksenja Smirnova, Aleksandr Dubitsa
13.30 – 14.00 St. Patrick pubi – Suur-Karja 8 Siim Kartau (kitarr)
13.30 – 14.00 KuKu Klubi Triin Lutsoja (laul) ja Kristjan-Robert Rebane (akordion)
14.00 - 14.30 Solaris keskus Saksofonikvartett SaxEst
14.00 – 14.20 Politsei- ja Piirivalveameti teenindus Vikerlase 14 Anni Ruugla (flööt)
14.45 – 15.15 Tallinna Bussijaam Pirjo Püvi (sopran) ja Piia Paemurru (klaver)
16.00 - 16.30 Solaris keskus Annaliisa Pillak (metsosopran) ja Jaanika Rand-Sirp (klaver)
16.00 – 16.30 DNB pank Mati Palm (bass), Pavlo Balakin (bass), Helin Kapten (klaver)
17.00  - 18.00 Lasnamäe muusikakool Lasnamäe Muusikakooli õpilased
17.00 – 17.30 Disaini- ja arhitektuurigalerii Annaliisa Pillak (metsosopran) ja Jaanika Rand-Sirp (klaver)
17.30 – 18.00 Solaris keskus Triin Ella (metsosopran) ja Kristel Laas (akordion)
17.30 – 18.00 Ülemiste keskus Tallinna Ülikooli Kammerkoor
17.30 – 18.00 Vabaduse Galerii Karl Tipp (sopransaksofon), Ursel Tilk (altsaksofon), Lauri Sepp (tenorsaksofon), Siimu Rom (baritonsaksofon)
17.30 – 18.25 Kaarli kirik Ott Indermitte (bass) ja Piret Aidulo (orel)
18.00 - 18.30 Rocca al Mare keskus folkansambel VEM trio
18.00 – 18.45 Vene Kultuurikeskus Vene Filharmoonia Ühingu solistid ja Vene Kultuurikeskuse kollektiivi liikmed
18.30 – 19.00 Ülemiste keskus Tallinna Kammerkoor & Eesti Raudtee Segakoor
18.00 – 18.30 Gustav Adolfi Gümnaasium Gustav Adolfi Gümnaasiumi õpilased

IDA-EESTI

12.00 – 12.30 Sillamäe Kultuurikeskus Andrus Haav (viiul)
13.00 – 13.30 Jõhvi Kontserdimaja Aare Tammesalu (tšello), Sigrid Kuulmann- Martin (viiul), Marko Martin (klaver)
14.10 – 14.40 Kohtla-Järve Gümnaasium Andrus Haav (viiul) (jääb ära, vabandame!)
16.00 – 16.45 Kadrina Huvikeskus Koos on vahvam mängida Esinevad Kadrina Kunstide Kooli erinevad ansamblid
16.00 – 16.45 Väike-Maarja Muusikakool „Klassikaraadio tuleb külla“ Auli Lonks (klaver), Pipilota Neostus (flööt), Johanna Randvere (tšello)
16.00 – 17.00 Narva Muusikakool Narva Muusikakooli õpilased V. Smolnikova, I. Tihhomirov, U. Prosvetova, S. Frolova.
17.30 – 18.00 Kiviõli Kunstide Kool Andrus Haav (viiul)
18.00 – 19.00 Tapa Muusikakool Tapa muusikakooli õpilased

KESK-EESTI

15.30 – 16.00 Jõgeva Muusikakool Age Juurikas (klaver) ja Leonora Palu (flööt)
16.00 – 16.30 Põltsamaa Muusikakool Hanna-Liina Vingel (viiul), Elina Kasesalu (viiul), Rasmus Perend (tšello), Taavi Orro (klarnet), Siimon Otto Iivari Vase (klaver), Henn Kaaleb Humal (klaver), klaveriansamblid Olga Oja, Džessika Teiman, Arno Gabriel Humal, Algis Pauljukaitis, kontsertmeistrid Pille Taniloo ja Märten Karm
17.30 – 18.00 Paide Muusikakool Age Juurikas (klaver) ja Leonora Palu (flööt)

PÕHJA-EESTI

7.35 – 8.16 Tallinn-Keila elektrirong (Elektriraudtee) ansambel Rööbas- Jats
8.34 – 9.15 Keila- Tallinn elektrirong (Elektriraudtee) ansambel Rööbas- Jats
10.30 – 10.00 Vääna Mõisakool Klaveriduo Kai Ratassepp ja Mati Mikalai
14.30 – 15.00 Rapla Muusikakool Kristina Kriit (viiul), Malle Maltis (elektroonika)
17.00 – 17.30 Kiili Rahvamaja Kristina Kriit (viiul), Malle Maltis (elektroonika)
18.00 – 18.30 Loo Kultuurikeskus Pirjo Püvi (sopran) ja Piia Paemurru (klaver)
18.00 – 19.00 Keila Muusikakool Keila- ja Tabasalu Muusikakoolide õpilased

LÕUNA-EESTI JA TARTU

10.15 – 10.45 Olustvere mõis Mehis Tiits (tenor), Taavi Orro (klarnet), Karl-Elias Teder (saksofon), Imre Leopard (tuuba), Jaan Kapp (klaver)
12.00 – 12.30 Nõo kultuurimaja Karmen Urb (viiul), Helin Pihlap (viiul), Mirjam Rennit (tšello), Gerda Merila (kannel), Maretn Mõru (klaver), kontsertmeister Anne-Mai Palm
12.00 – 12.30 Karksi-Nuia Kultuurikeskus ans. Quartence
12.30 – 13.00 Palamuse Rahvamaja Uku Toots (viiul), Lembi Laine Kuusemaa (viiul), Joosep Reimaa (viiul), Toomas Hendrik Ellervee (viiul), Maria Mutso (tšello), kontsertmeister Ebe Müntel, Johan Emanuel Jonasson (akordion), Ya Yoan Min (akordion), Sander Jaaniste (akordion), Elleri Noorte Keelpilliansambel Eveli Roosaare juhatusel
12.30 – 13.00 Tartu Lõunakeskus H. Elleri Muusikakooli kontsertkoor
13.00 – 13.30 Võrumaa Kutsehariduskeskuse aula Mehis Tiits (tenor), Taavi Orro (klarnet), Karl-Elias Teder (saksofon), Imre Leopard (tuuba), Jaan Kapp (klaver)
 13.00 – 13.30  Tartu Karlova Gümnaasiumi saal Erle Kont (klarnet), kontsertmeister Märten Karm, ansambel Saxmachine, Rütmimuusika ansambel koosseisus: Kritiina Päss (vokaal), Jaanis Kill (kitarr), Tõnis Koppel (bass), Jan Kulbin (trummid)
14.00 – 14.30 Ülenurme Muusikakooli Kammersaal Karmen Urb (viiul), Helin Pihlap (viiul), Mirjam Rennit (tšello), Gerda Merila (kannel), Maretn Mõru (klaver), kontsertmeister Anne-Mai Palm
15.00 – 15.30 Haridus- ja Teadusministeerium Mehis Tiits (tenor), Lauriine Kalajas (viiul), Rasmus Perend (tšello), Erle Kont (klarnet), kontsertmeister Kadri-Ann Sumera ning ansambel Saxmachine
16.00 – 16.30 Räpina Aianduskool Karmen Urb (viiul), Helin Pihlap (viiul), Mirjam Rennit (tšello), Gerda Merila (kannel), Maretn Mõru (klaver), kontsertmeister Anne-Mai Palm
16.00 – 16.30 Otepää Muusikakool Gloria Kadarpik (viiul), Linda Lukas (viiul), Bibi-Lotta Ladva (tšello), Bertha Kiru (altsaksofon), Siim Sander Sonn (trompet), Jaan Reimand (trompet), Mai Peterson (tromboon), Markus Thom Tomson (klaver), Daniel Sildva (klaver), kontsertmeistrid Ieva Kostanda, Jaan Kapp
16.00 – 16.30 Luua Metsanduskooli mõisahoone Elleri Muusikakooli klassikalise laulu eriala õpilased: Getter Unt (sopran), Anželika Sikut (sopran), Annika Põitel (sopran), Alari Lillemäe (sopran), Annaliisa Rebane (sopran), Mehis Tiits (tenor), Jaanus Karlson (bariton), Raiko Raalik (bass), kontsertmeistrid Ebe Müntel ja Viiu Maimik
 16.00 – 16.30 Elleri Muusikakooli saal Viiu Eliise Kuusemaa (orel), Jaagup Kuusemaa (klassikaline kitarr), Magnus Pikksaar (klaver), Mona Eliis Ints (klaver), Angela Ikonen (klaver) ja teised Elleri Muusikakooli noorteosakonna õpilased. Kontsertmeister Anu Russak
17.00 – 17.30 Tartu Kunstikooli valge klaveri klass Jelizveta Bukina (klaver), Anti Ingel (akordion). Rütmimuusika ansambel koosseisus: Elina Hokkanen (vokaal), Karl Madis Pennar (kitarr),
17.00 – 17.30 Tartu Tasku Keskus Eva-Maria Sumera (viiul) ja Maria Kesvatera (viiul)
17.00 – 17.40 Vändra Muusikakool Esinevad Vändra Muusikakooli õpilased
17.30 – 18.00 Tartu Tasku Keskus Saksofoniansambel Saxmachine
18.00 – 18.30 Tõrva Kirik-Kammersaal Elleri Noortekoor, dirignt Külli Lokko ja Elleri Noorte Keelpilliansambel Eveli Roosaare juhatusel
18.00 – 19.00 Valga Jaani Kirik Esinevad Valga ja Valka muusikakooli õpilased ja õpetajad
18.00 – 18.30 Viljandi Pauluse Kirik ans. Quartence
18.00 – 18.30 Lähte Ühisgümnaasium Elleri Muusikakooli klassikalise laulu eriala õpilased: Getter Unt (sopran), Anželika Sikut (sopran), Annika Põitel (sopran), Alari Lillemäe (sopran), Annaliisa Rebane (sopran), Mehis Tiits (tenor), Jaanus Karlson (bariton), Raiko Raalik (bass), kontsertmeistrid Ebe Müntel ja Viiu Maimik

LÄÄNE-EESTI JA SAARED

13.00 – 13.00 Haapsalu Põhikool Klaveriduo Kai Ratassepp ja Mati Mikalai
13.20 – 13.50 Muhu Põhikool Toomas Vavilov (klarnet) ja Kairi Vavilov (klaver)
15.00 – 15.30 Kärdla muusikakool Lembit Orgse (klaver)
16.20 – 16.50 Käina Huvi- ja Kultuurikeskus Lembit Orgse (klaver)
17.00 – 18.00 Kilingi-Nõmme Muusikakool Kilingi-Nõmme Muusikakooli õpilased
17.30 – 18.00 Kuressaare Raekoda Toomas Vavilov (klarnet) ja Kairi Vavilov (klaver)
18.00 Pärnu Kontserdimaja Pärnu Linnaorkester. Solistid: Mati Turi (tenor) ja Rait Erikson (metsasarv). Dir. Jüri Alperten
HOOAJA AVAKONTSERT!
18.00 – 19.00 Karl Jüri Rammi nim. Sindi Muusikakool Karl Jüri nimelise Sindi Muusikakooli õpilased ja õpetajad

ASUTUSTE SISENE

Põhja-Eesti

9.30 – 9.50 Rannamõisa lasteaed  ansambel Rüüt
12.30 – 13.00 Altia Eesti Kontor ansambel Rüüt ja meestelauluansambel
17.15 – 17.45 Harku Vangla EMTA koor, dirigent Veronika Portsmuth

Tallinn

8.15 – 8.45 Lääne –Tallinna Keskhaigla Pelgulinna sünnitusmaja flöödikvartett koosseisus Kristin Müürsepp, Anete Vinkel, Susanna-Reti Räim, Natalia Konontshuk (TMKK õpilased)
9.30 – 10.00 Tallinna Linnamäe Lasteaed Ioanna Peterimova (klaver), Anna Peterimova (viiul), Natalia Peterimova (viiul), Jelizaveta Peterimova (vioola)
9.30 – 10.00 Lille lasteaed Aleksander Traksmann (tšello), Peeter Traksmann (viiul) ja kompositsioonieriala õpilased omaloominguga (Richard Mägar, Marten Kirsiste, Taniel Kuntu, Eugen Linde, Astra Irene Susi, Tea Teesalu)
9.30 – 10.00 Tallinna Kivila Lasteaed TMKK kitarriõpilased: Mari Koldits, Hans-Joosep Alt, Karl Luberg ja Henri Christopher Aavik (muusikateooria), Henri Zibo (akordion), Olari Rüütelmaa (trompet), Rauno Rüütelmaa (trompet)
9.30 – 10.00 Tallinna Kivimurru Lasteaed Jana Potštarjova (klaver), Maia Mägi (klaver), Kadri-Karoliina Tralla (viiul), Marta-Marleen Tamm (klarnet)
9.30 – 10.00 Tallinna 9. lasteaed Karina Rostovtseva (viiul), Viola Asoskova (klaver), Kaisa Helena Žigurs (harf), Liisa Maria Žigurs (viiul), Kadri Meitus (klaver)
9.30 – 10.00 Lasteaed „ Kajakas“ Katariina Tammemägi (viiul), Cornelia Elisabeth Väli (klaver), Johanna Maria Spriit (flööt), Liiza Ivanova (viiul), Ksenja Ivanova (klaver)
9.30 – 10.00 Tallinna Rõõmupesa Lasteaed Rahel Peäske (viiul), Maria Tepp (tšello), Mari-Elise Raidvere (klaver), Johannes Voltri (muusikateooria)
9.30 – 10.00 Tallinna Männi Lasteaed Tallinna Männi lasteaia lapsed
10.00 – 10.30 TV3 Robert Traksmann (viiul), Katariina Maria Kits (viiul), Mart Kuusmaa (vioola), Marcel Johannes Kits (tšello)
10.00 – 10.30 Tallinna Luha Lasteaed Miia Ruubel (viiul), Anton Hannes Karin (tšello) Liina Riin Hargi (tšello), Tähe-Lee Liiv (tšello)
10.00 – 10.30 Lehola Lastead Leholas Lauldakse
10.30 – 11.00 Tallinna Lasteaed „Kiikhobu“ Rahel Peäske (viiul), Maria Tepp (tšello), Mari-Elise Raidvere (klaver), Johannes Voltri (muusikateooria)
10.30 – 11.00 Ümera Lasteaed

Jana Potštarjova (klaver), Maia Mägi (klaver), Kadri-Karoliina Tralla (viiul), Marta-Marleen Tamm (klarnet)

10.30 – 11.00 Terakese Lasteaed TMKK kitarriõpilased: Mari Koldits, Hans-Joosep Alt, Karl Luberg ja Henri Christopher Aavik (muusikateooria), Henri Zibo (akordion), Olari Rüütelmaa (trompet), Rauno Rüütelmaa (trompet)
10.30 – 11.00 Tallinna Päikesejänku Lasteaed Karina Rostovtseva (viiul), Viola Asoskova (klaver), Kaisa Helena Žigurs (harf), Liisa Maria Žigurs (viiul), Kadri Meitus (klaver)
10.30 – 11.00 Tallinna Linnupesa Lasteaed Aleksander Traksmann (tšello), Peeter Traksmann (viiul) ja kompositsioonieriala õpilased omaloominguga (Richard Mägar, Marten Kirsiste, Taniel Kuntu, Eugen Linde, Astra Irene Susi, Tea Teesalu)
10.30 – 11.00 Lasteaed „Mesipuu“ Katariina Tammemägi (viiul), Cornelia Elisabeth Väli (klaver), Johanna Maria Spriit (flööt), Liiza Ivanova (viiul), Ksenja Ivanova (klaver)
10.30 – 11.00 Tallinna Pae Lasteaed Ioanna Peterimova (klaver), Anna Peterimova (viiul), Natalia Peterimova (viiul), Jelizaveta Peterimova (vioola)
11.30 – 12.00 Eesti Rahvusvaheline Eelkool TMKK kitarriõpilased: Mari Koldits, Hans-Joosep Alt, Karl Luberg ja Henri Christopher Aavik (muusikateooria), Henri Zibo (akordion), Olari Rüütelmaa (trompet), Rauno Rüütelmaa (trompet)
11.30 – 12.00 Pirita Lasteaed Aleksander Traksmann (tšello), Peeter Traksmann (viiul) ja kompositsioonieriala õpilased omaloominguga (Richard Mägar, Marten Kirsiste, Taniel Kuntu, Eugen Linde, Astra Irene Susi, Tea Teesalu)
11.30 – 12.00 Lasteaed „Päikene“ Katariina Tammemägi (viiul), Cornelia Elisabeth Väli (klaver), Johanna Maria Spriit (flööt), Liiza Ivanova (viiul), Ksenja Ivanova (klaver)
11.30 – 12.00 Tallinna Lauliku Lasteaed Rahel Peäske (viiul), Maria Tepp (tšello), Mari-Elise Raidvere (klaver), Johannes Voltri (muusikateooria)
11.45 – 12.15 Rõõmutarekese lasteaed Karina Rostovtseva (viiul), Viola Asoskova (klaver), Kaisa Helena Žigurs (harf), Liisa Maria Žigurs (viiul), Kadri Meitus (klaver)
12.00 – 12.30 Tallinna Lastehaigla Hans Christian Aavik (viiul), Rebekka Airin Siimer (viiul), Liisa Välja (vioola), Marten Meibaum (tšello) TMKK õpilased
12.00 – 12.30 Liivalaia laseaed Miia Ruubel (viiul), Anton Hannes Karin (tšello) Liina Riin Hargi (tšello), Tähe-Lee Liiv (klaver)
12.00 – 12.30 Nordea pank saksofonikvartett SaxEst
12.30 – 13.00 Altia Eesti kontor folkansambel Rüüt ja meestelaulu ansambel
13.00 – 13.30 Põhja-Eesti Regionaalhaigla Psühhiaatriakliinik Mihkel Poll (klaver)
13.00 – 13.30 Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Esteetikud (koosseisus Merje Kägu (kitarr), Keio Vutt (saksofon), Aleksandra Kremenetski (trummid)
13.00 – 13.30 Põllumajandusministeerium Pirjo Püvi (sopran) ja Piia Paemurru (klaver)
14.00 – 14.30 Sotsiaalministeerium ansambel Rööbas-Jats
14.00 – 14.15 Põhja-Eesti Regionaalhaigla Järelravi kliinik Hiiu korpuse IV korrus (Hiiu 44) Gerda Nurmeots (kannel) ja Piret Saar (plokkflööt) G.Otsa nim Tallinna Muusikakooli õpilased
14.25 – 14.40 Põhja-Eesti Regionaalhaigla Järelravi kliinik Hiiu korpuse III korrus (Hiiu 39) Gerda Nurmeots (kannel) ja Piret Saar (plokkflööt) G.Otsa nim Tallinna Muusikakooli õpilased
15.15 – 15.45 Kopli Lasteaed Miia Ruubel (viiul), Anton Hannes Karin (tšello) Liina Riin Hargi (tšello), Tähe-Lee Liiv (klaver)
15.30 – 16.00 Tallinna Raadiku Lasteaed Jana Potštarjova (klaver), Maia Mägi (klaver), Kadri-Karoliina Tralla (viiul), Marta-Marleen Tamm (klarnet)
15.30 – 16.00 Tallinna Lindakivi Lasteaed Ioanna Peterimova (klaver), Anna Peterimova (viiul), Natalia Peterimova (viiul), Jelizaveta Peterimova (vioola)
15.30 – 16.00 Tallinna Kadaka Lasteaed Nõmme Muusikakooli õpilased
15.30 – 16.00 Ida-Tallinna Keskhaigla Magdaleena kliinik hooldusravi osakond (8.korrus) Urmas Vulp (viiul) ja Toomas Nestor (vioola)
15.30 – 16.00 Välisministeerium ansambel Una Corda
16.00 – 16.30 Kanal 2 saksofonikvartett SaxEst
16.00 – 16.30 Ida-Tallinna Keskhaigla Magdaleena kliinik. Sisehaiguste osakond (7. korrus) Urmas Vulp (viiul) ja Toomas Nestor (vioola)
16.00 – 17.00 Rahandusministeerium Corelli Consort

MUUSIKAPÄEVA 2013 TEGID:

EESTI MUUSIKANÕUKOGU ja meeskond:
KADRI LASSMANN
PAULA TOOMEL
MARILI JÕGI
KADI RUTENS
KAISA LÕHMUS
KRISTEL ÜKSVÄRAV
ALEKSANDRA DOLGOPOLOVA
 
2013 muusikapreemiate tseremoonia on järelvaadatav ETV arhiivis

http://arhiiv.err.ee/vaata/rahvusvaheline-muusikapaev-muusikapreemiad-2013