Music Day 2016 Organizers

Marili Jõgi Marili Jõgi
Project Manager
marilijogi@muusikapaev.ee
+372 5343 2949
Kadri Lassmann Kadri Lassmann
Consultant, EMC executive secretary
kadri@muusikapaev.ee
+372 527 1897

Programme

Hiiumaa, Ida-Virumaa, Järvamaa, Läänemaa, Lääne-Virumaa, Pärnumaa, Raplamaa, Saaremaa

Kaisa Takis Kaisa Takis
kaisatakis@muusikapaev.ee
+372 5647 9741
Egert Leinsaar Egert Leinsaar
egert@muusikapaev.ee
+372 5367 5707

Jõgevamaa, Põlvamaa, Tartumaa, Valgamaa,  Viljandimaa,  Võrumaa

Kaisa_L Kaisa Lõhmus
kaisalohmus@muusikapaev.ee
+372 5597 0973
Katrin Puur Katrin Puur
katrin@muusikapaev.ee
+372 5646 7666

Harjumaa, Tallinn

Marianne Pisukov Marianne Pisukov
marianne@muusikapaev.ee
+372 528 7458
Ingrid Põldoja Ingrid Põldoja
ingrid@muusikapaev.ee
+372 5646 3386

Music Awards Ceremony

Tiiu_Valpere Tiiu Valper
tiiu@muusikapaev.ee
+372 528 0736
Kadri Lassmann Kadri Lassmann
kadri@muusikapaev.ee
+372 527 1897

Communication

Hedi Armulik Hedi Armulik
Tele- ja raadiomeedia
hedi@muusikapaev.ee
+372  535 44 900
Neke Volbrück Nele Volbrück
Trüki- ja sotsiaalmeedia
nele@muusikapaev.ee
+372 5656 3591
Marija Borissevitš Marija Borissevitš
Venekeelne meedia
marija@muusikapaev.ee
+372 5564 8400

Marketing

Hendrik Vissel Hendrik Vissel
hendrik@muusikapaev.ee
+372 5663 4770
Mari Kareda Mari Kareda
mari@muusikapaev.ee
+372 506 7012

Texts

Brigitta Brigitta Davidjants
brigitta@muusikapaev.ee
+372 5648 9443

Web

Mihkel Salm Mihkel Salm
mihkel@muusikapaev.ee
+372 538 77 991

 

Estonian Music Council 

Suur-Karja 23
Tallinn 10148
Tel: (+372) 6449931, (+372) 5271897
Faks:(+372) 6449931
emn@emc.ee